معرفی MBAگردشگری

 

معرفی موسسه

موسسه آموزش عالی آزاد جواد یزد در اردیبهشت 95 طی تفاهم­ نامه ای با سرکار خانم دکتر سپهری مدیر دپارتمان گردشگری موسسه بهار  اقدام به برگزاری دوره MBA گردشگری بهار در یزد نموده است.

موسسه بهار  در طی یک دهه اخیر بیش از 100 دوره  مدیریتی MBAو  DBA را برگزار نموده و از جمله افتخارات  بهار آشنا نمودن بیش از 5000 نفر از مدیران عرصه کسب و کار با دانش کاربردی  و مهارت های نوین در حوزه مدیریت می باشد.

شرایط ویژه شرکت در دوره MBA و DBA گردشگری

  1. بهره گیری از سرفصل های تعریف شده موسسه بهار تهران با بیش از 10 سال سابقه
  2. بهره گیری از اساتید مطرح حوزه گردشگری
  3. اعطای گواهی معتبر و مورد تاییدوزارت علوم، تحقیقات و فناوری
  4. امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های اروپایی متلlulea  سوئد و الگرو پرتغال
  5. مدرک رسمی قابل ترجمه مورد تایید قوه قضاییه و
  6. شرایط پرداخت ویژه و تعدیل شده به صورت اقساط یا تسهیلات وام 1% بلند مدت
  7. امکان برگزاری کلاس­ها در روزهای پایانی هفته دو هفته یکبار

لزوم برگزاری دوره MBA  گردشگری

دوره MBA  گردشگری ترکیبی است از مواد درسی دوره عمومی MBA با تمرکز بر حوزه مدیریت توریسم و تفریحات. دانش‌آموختگان این دوره مهارت و قابلیت‌های لازم برای فرصت‌های شغلی مدیریتی در صنعت توریسم و گردشگری را فرا می‌گیرند. هدف این دوره ارائه و انتقال دانش تخصصی، مهارت‌ها و روش‌هایی در سطح آکادمیک در عین نزدیکی به فعالیت‌های عملی است. این دوره به‌نحوی طراحی شده تا مهارت‌های تخصصی را با تجارب تحلیلی و نظری پیوند زده و دانشجویان را برای مدیریت چالش‌های عملی در محیط‌های حرفه‌ای در صنایع تفریحی و گردشگری در سطحی جهانی آماده سازد. این دوره با همکاری نزدیک بین سازمان‌های تجاری و صنعت گردشگری و توریسم تنظیم شده و تاکنون 11 دوره تخصصی اجرا شده است.

MBA  به شما می­ آموزد که در ایجاد یا توسعه کسب و کار چگونه اولین باشید و تا حد بسیاری به شما یاد می دهد چگونه در کسب و کار خود و در بازار رقابتی بهترین باشید. در MBA in Tourism رویکرد تخصصی نسبت به آغاز کسب و کارهای گردشگری و رونق بخشی به آن اتخاذ شده است.